Select Page

Zlot Explorer Fan Klub w Płocku już w weekend !

Zlot Explorer Fan Klub w Płocku już w weekend !

W imieniu Organizatorów, zapraszamy już w najbliższy weekend na Ogólnopolski Zlot ExplorerFanKlubu – 28-30 czerwca 2013 w Płocku.

baner_zlot_980x250_v5

„Przygotowaliśmy masę atrakcji dla uczestników. Jako posiadacze samochodu terenowego będący klubowiczami w Explorer Fan Klub organizujemy zlot tych aut w Płocku w dn. 28-30 czerwiec 2013r.

Chcielibyśmy przybliżyć naszym mieszkańcom i nie tylko markę aut, których jesteśmy miłośnikami a mianowicie Forda Explorera. Zaprezentujemy auta seryjne, a także tzw. „zmoty” pokonujące najbardziej wymagający teren.

Plakat fin

Zlot fan klubu rozpocznie się w piątek natomiast w sobotę (29 czerwca) uczestnicy integracji przejadą kolumną kierowaną przez funkcjonariuszy Policji przez cały Płock aż do parkingu pod Teatrem Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego. Tam przez około 4 godziny będziemy pokazywać nasze auta mieszkańcom, opowiadać o tej wspaniałej marce i zaletach turystycznego off-roadu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i podzielimy się wiedzą. Auta będzie można sfotografować, obejrzeć, dotknąć a nawet załadować się do środka. Równocześnie odbędzie się pokaz modeli zdalnie sterowanych z lokalnego klubu RC, co może być wielką atrakcją dla najmłodszych.

Planujemy również pokaz możliwości i sprzętu miejscowego oddziału WOPR. Około godziny 18 jest planowany wyjazd z miasta pod eskortą Policji w celu udania się do bazy zlotu czyli Ośrodka Szkoleniowo Wypoczynkowego „Lucień” w Miałkówku celem urządzania tańców, hulanek i swawoli do białego rana Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Szczegóły i zapisy na naszym forum w dziale Zloty: http://www.explorerfanklub.org.pl/forum/viewforum.php?f=3

Sponsorami i Partnerami Zlotu są:

– Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku
– WOPR Płock
– Team RC Plock
– Tygodnik Płocki
– Plocman
– Turystyka4x4.pl
– Michalski Motors
– Eko Opakowania
– Mediux
– Autko
– Cameleon
– Dubimex
– Cedrob
– Indykpol
– Exdrob
– Polonus

Tekst: Ekipa „Decanie”.

Nasz Patronat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress