Select Page

Advertisement

Zmota Sprint – nowe super przeprawowe ściganie

Zmota Sprint – nowe super przeprawowe ściganie

Zmota Sprint to jednodniowe zawody terenowe polegający na jak najszybszym pokonaniu specjalnie przygotowanej pętli przeprawowej w wyznaczonym limicie czasowym.

Zawody Zmota Sprint wchodzą w skład cyklu jakim jest Towarzyska Liga Terenowa i odbędą się na żwirowni w Skarboszewie k/ Naruszewa.

Trasa jaką pokonują załogi liczy około 2-3 km. Znajdują się na niej zjazdy, podjazdy, rowy, mini trawersy, sekcje błotne, piaszczyste i wodne. Wszystkie przeszkody można a czasami trzeba pokonywać z użyciem wyciągarek. Zmota Sprint nie jest zatem typowym wyścigiem typu H6 lub H4 a raczej próbą pokonania wyznaczonej taśmami trasy w jak najkrótszym czasie. Załogi startują co 1 minutę i mierzony jest czas pokonania każdego z okrążeń.

Do zabawy i rywalizacji zapraszamy załogi z klas Ekstremalnej, Turystycznej i Przygodowej pod warunkiem dysponowania co najmniej jedną wyciągarką. Po zakończeniu rywalizacji w terenie zapraszamy na skromny poczęstunek i mini integrację.

Najbliższa impreza ZMOTA Sprint odbędzie się już 2 kwietnia w Skarboszewie k/Naruszewa (powiat Płońsk, woj. Mazowieckie)

Komplet informacji na stronie organizatora: http://adrenalinka.pl/zmota-sprint/baza-i-harmonogram

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress