Select Page

Zostań kierowcą rajdowym z Lenovo i RMF 4Racing Team

Zostań kierowcą rajdowym z Lenovo i RMF 4Racing Team

Lenovo Polska oraz zespół off-roadowy RMF 4Racing Team zapraszają
do niezwykłego konkursu. Zabawa potrwa do 20 sierpnia, a Wielki Finał zostanie rozegrany 30 sierpnia 2013 roku. Zwycięzca zasiądzie na początku września za kierownicą auta rajdowego
i stanie do walki w jednym z najważniejszych wyścigów off-roadowych w Polsce – Baja Challenge.

Jak zostać kierowcą?

Wystarczy wziąć udział w grze dostępnej na profilu facebookowym Lenovo Polska: https://www.facebook.com/LenovoPolska lub RMF4rt: www.facebook.com/RMF4rt . Wejdź na https://apps.facebook.com/rajd-terenowy i rywalizuj z innymi uczestnikami. Zwycięzca przez 3 dni rajdu Baja Challenge wraz z zawodnikami będzie uczestniczyć w odprawach, naradach, wspólnych opisach road-book’ów i życiu zespołu.

Najważniejsze zasady (całość dostępna w aplikacji konkursowej):

  • przejedź jak najszybciej trasę konkursową,
  • wymyśl hasło promujące zespół RMF4rt,
  • graj często, aby utrzymać pozycję w pierwszej 100,
  • spośród haseł osób z pierwszej 100-tki wybierzemy 5 najlepszych. Te osoby zmierzą się w Wielkim Finale w bazie zespołu.

W ramach nagrody organizatorzy zapewniają:

  • specjalistyczne szkolenie dla kierowcy,
  • doskonały samochód wyścigowy,
  • wsparcie profesjonalnego pilota w trakcie rajdu,
  • niezapomniane wrażenia.

Nagrody przygotowali także pozostali partnerzy zespołu: RMF FM, Monster Energy, Mitko i Poltent.

rmf4rt

Rajd Baja Challenge

Międzynarodowy rajd typu cross-country, który odbędzie się w dniach od 6 do 8 września. Stworzony dla pasjonatów jazdy off-road, poruszających się motocyklami, quadami i oczywiście samochodami. Baza rajdu zlokalizowana jest w miejscowości Czarne w woj. Pomorskim. Na zawodników czeka 33 km pętla, na której spotkamy różne rodzaje nawierzchni do jazdy: szerokie piaszczyste pasy czołgowe, krótkie dukty leśne, długie twarde proste. Wyścig trwać będzie dwa dni i podzielony jest na dwa etapy. Każdego dnia zawodnicy pokonają pętlę pięć razy, poruszając się według notatek nawigacyjnych. Łączna długość trasy to 330 kilometrów.

Chcesz być na bieżąco?

Lenovo zostało partnerem technologicznym zespołu w kwietniu 2013 roku. Firma będzie odpowiedzialna za dostarczenie nowoczesnego sprzętu komputerowego dla ekipy rajdowej w sezonie 2013 (komputery legendarnej marki ThinkaPad oraz IdeaPad). Projekt Lenovo i RMF 4Racing Team jest pierwszym tak dużym przedsięwzięciem prowadzonym przez producenta PC i zespół off-roadowy w Polsce.

Ciekawostki na temat gry i konkursu na profilu Lenovo:

http://pl-pl.facebook.com/LenovoPolska

Nasz Patronat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress